با سلام و عرض ارادت خدمت دوستان عزیز

با توجه به سوالات فروان دوستان در مورد بالا بودن قیمت کبوتر گوشتی کینگ و مونداین و به صرفه نبودن استفاده برای گوشت تصمیم گرفتم پستی در این مورد قرار بدم

در ابتدا دوستان باید هدف خودشون رو از نگهداری کبوتر گوشتی مشخص کنن

که:

۱.هدف استفاده از گوشت کبوتر و فروش و مصرف گوشت کبوتر هست

۲.هدف کسب درامد و نگهداری نژاد های پر بازده تر و پر سود تر کبوتر گوشتی هست

۳. هر دو مورد هدف هست

در توضیح موارد بالا باید اضافه کنم که:

۱.اگر شما تصمیم به نگهداری کبوتر برای تولید گوشت تنها و مصرف گوشت دارید در حال حاضر به صرفه ترین گزینه و ارزان ترین نژاد کبوتر گوشتی نژاد یوتی لیتی هست که با خرید ۱ جفت کبوتر سالانه ۸ جفت جوجه که فقط برای تولید گوشت قابل استفاده هست خواهید داشت و زیاد روی فروش اون به عنوان مولد با سود بیشتر حساب نکنید

یوتی لیتی

۲.اگر هدف شما کسب درامد و تکثیر نژاد های با کیفیت بالاتر هست گزینه ها بیشتر میشه و میتونید روی کینگ و موندین تگزان جاینت هومر سرمایه گذاری کنید

این نژاد ها به خاطر وارداتی بودن قیمت بالایی دارن و تعداد زیادی از این نژاد ها داخل ایران نیست و فعلا باید برای نسل کشی روی اونها کار کرد تا موقعی که به تولید انبوه برسند و قیمت ها پایین بیاد

شما با سر مایه گذاری اولیه بیشتر نسبت به نژاد یوتی لیتی چند جفت از این نژاد ها رو خریداری میکنید و جوجه هایی که به دست میارید به سرعت سرمایه گذاری اولیه رو جبران میکنن و از جهت تولید گوشت این نژاد ها گوشت بیشتر تولید میکنن و جوجه های انها به راحتی در بازار قابل فروش هست و به صورت هم گوشتی و هم مولد فروشی قابل فروش هست

تگزان 2

۳.اگر شما همزمان تصمیم دارید که گوشت تولید کنید و از اون استفاده کنید و هم نژاد های خوب و پر بازده رو پرورش بدید توصیه ای که به دوستان میشه کرد اینه که هم زمان اگر مشکل جا ندارید چند جفت یوتی لیتی و چند جفت از نژاد مورد نظر خودتون تهیه کنید و از یوتی لیتی ها برای تولید گوشت و حمال برای نژاد های دیگه استفاده کنید که بهترین روش که بیشتر دوستان و از جمله خودم با این روش کار میکنم این روش هست و بازده بهتری دارد

دوستان گفتن این نکته لازم هست که بیشتر نژاد های کبوتر گوشتی هم به عنوان کبوتر گوشتی و هم به عنوان تزیینی نگهداری میشن و فروش دو منظوره دارن البته به جز یوتی لیتی که تک منظوره نگهداری میشه

و نکته دیگه اینکه زاد و ولد کبوتر زیاده و شما هر نژادی رو که تهیه کنید و اگر درست نگهداری کنید و مشکل خاصی نباشد در مدت کوتاهی تعداد زیاد میشود پس چه بهتر نژادی رو نگهداری کنید که ارزش اقتصادی بیشتری داشته باشه و سود بیشتری نصیب شما کند و به راحتی قابل فروش باشد

دوستدار شما میرداودی

ادرس کانال:iranpigeon_meaty@

کپی برداری با ذکر منبع مجاز است

بهترین نژاد کبوتر گوشتی

علتهای بلند شدن کبوتر از روی تخم

راهای ارتباطی با مدیر وبلاگ

نژاد ,کبوتر ,هست ,گوشت ,گوشتی ,نگهداری ,کبوتر گوشتی ,نژاد های ,یوتی لیتی ,کنید و ,این نژاد ,نگهداری کبوتر گوشتی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

koodakeno برنامه نویس لاراول در گلوی من ابر کوچکیست... آموزش تحلیل تکنیکال salemziba دستگاه نانو گلس گوشی | خرید دستگاه نانوگلس اصلی | 09199582378 اختشاش گران98 وبلاگ پژوهشی و علمی و تجاری داستان نویسی خلاق فارسی همه چیز هست